2012


Nodarbību un semināru cikls 01.10.2012

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jj5d5tPQh7Y 

Uzmanību!

neaizmirstiet 8.decembrī plkst.10.00

dāvanu saiņošana!


  

... rudens ir laiks, kad mēs mainām ikdienas ritmu, lēnām sākam noskaņoties klusajam periodam – ziemai. Rudenī mēs paliekam it kā nīgrāki, apātiskāki, nogurušāki...Taču, vai tiešām rudenim tādam ir jābūt?

HELIOS tev ir sagatavojis nodarbību un semināru ciklu, kas ļaus gūt iedvesmu, lai tavs rudens un ziema nebūtu tie tumšākie un klusākie gada mēneši!

Speciālisti apgalvo, ka nav labāka gada laika, kad uzsākt sevis izglītošanu, kā rudenī! Tādēļ atrodi kaut ko, kas saista tieši tevi, un sāc sevis izglītošanu!

***


Neatkarīgi no mūsu vēlmēm, ātri tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads. Pilsētu ielas izrotā ar dažādām ugunīm, bet laukumos izvieto egles... un sākas svētku laiks ar kanēļa un piparkūku smaržu, ballēm, viesu uzņemšanu, telpu rotāšanu un dāvanu iegādi un saiņošanu!

Pusdienu etiķete, galda klājums, viesu uzņemšana

8.decembrī pl.10.00 - 12.00, nodarbības cena 6,00 Ls

Ātro uzkodu un neveselīgas pārtikas laikmetā esam aizmirsuši par pavisam vienkāršām galda etiķetes normām. Galda kultūra ir ne tikai galda klāšana un ēdienu pasniegšana, bet arī prasme uzvesties pie galda. Katram var gadīties nonākt pasākumā ar svinīgi un galda kultūrai atbilstoši klātu galdu, tādēļ katram būtu jāzina vismaz elementārākās galda kultūras un etiķetes normas un prasības.Galvenokārt tas būtu jāzina pašam priekš sevis, lai arī kādreiz savā dzīvē varētu radīt un izbaudīt svinīguma un skaistuma mirkļus.

Nodarbības vada Ligita Prodniece - stiliste, vizāžiste, krāsu un iepirkšanās konsultante, lektore.  

Dāvanu saiņošana

15.decembrī pl.10.00 - 12.00, nodarbības cena 6,00

Nodarbībā mācīsimies lēti un skaisti iesaiņot dāvanas tauvojošajiem svētkiem. Cenā iekļauti pamatmateriāli. Līdzi var ņemt dāvanas,ko iesaiņot. Papildus materiālus, ja būs nepieciešams, varēs iegādāties uz vietas.

Nodarbību vada Līga Jakubovska 15 gadu pieredze floristikā, dāvanu saiņošanā. Beigusi Ritas Garaissils ziedu kārtošanas skolu, veidojusi darbus viesnīcās Latvija,Alberts un citās.

 

Kur tiekamies?

Veselības un skaistuma centra HELIOS telpās: Mālkalnes prospektā 3, Ogrē

Cik maksā nodarbības un semināri?

Vienas nodarbības vai semināra cena 6 Ls,  piedāvājam iespēju iegādāties nākamo nodarbību par 5 Ls vai abonementu 52 Ls  par visām nodarbībām.

Kā pieteikties?

Nosūtot vēstuli uz e-pastu info@helios.lv, pa tālruņiem 65049249 vai 29942628 vai personīgi HELIOSā.

Vietu skaits ierobežots!Nenokavē! Piesakies un tiekamies!

Jo vairāk mēs steidzamies, jo mazāk mums laika.

Kā diriģējot simfoniju,- vissvarīgākais ieturēt pareizo tempu,

tā tas arī katra cilvēka dzīvē. /Z.mauriņa/

 


 


 

 

 Jaunajā darba sezonā! 03.09.2012

Ir septembra mēnesis, naktis kļuvušas vēsākas, dienā saule vairs nelutina, kas liek noprast, ka jaunā darba sezona ir sākusies!

Septembris ir arī HELIOS dzimšanas dienas mēnesis! Savā 4-tajā dzimšanas dienā, gan uzklausot Jūsu vēlmes un ieteikumus, gan uzlabojot savu piedāvājumu klāstu, esam izveidojuši procedūru kabinetu, kurā var veikt injekcijas, kā arī, ja nepieciešams, šīs procedūras nodrošinām arī pie klienta mājās. Bez tam, sāpju un iekaisuma gadījumā var saņemt lāzera terapiju. Tomēr uz procedūrām ir vajadzīgs speciālista nosūtījums!


 

 
Vasaras noslēgumā
24.08.2012

Vasaras beigas tuvojas ar steidzīgiem soļiem, skumjas pārņem par šo steigu, tomēr priekšā gaida jauns darba cēliens! Lai sagatavotos jaunajai sezonai, piedāvājam iepriecināt sevi ielūkojoties pielikumā esošajā piedāvājumā un to izmantojot!

Lasīt vairāk ...Saulēni 2012 01.06.2012

Jau ceturto gadu Veselības un skaistuma centrs „HELIOS” rīko vasaras dienas centru „Saulēni 2012” bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. Piecu dienu laikā bērniem nodrošināsim radošās nodarbības, 3 reizes veiksim masāžu, 2 reizes ūdens procedūras pērļu vannā, pusdienas, launadziņu. Kā iepriekš, tā arī šajā vasarā bērniem būs iespēja iepazīties ar mūzikas terapiju, ko vadīs mūzikas terapeite Agneta Krilova, krāsu terapeite Elizabete Ozola, kura bērniem uz krāsu pasauli liks palūkoties citādi. Dosies uz Gaidu un skautu muzeju, uzzinās par veselīgu uzturu, radošajās nodarbībās- iepazīsies ar dekupāžu, rotu veidošanu, dabas noslēpumiem. Pirmo reizi nodrošināsim bērniem nodarbības arī angļu un krievu valodās.

 

Vēršam Jūsu uzmanību, ka dienas centrs Saulēni 2012, atbilstoši MK 2009.gada 1.septembra noteikumiem Nr.981 "Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība" ir reģistrēta Valsts izglītības satura centra vienotajā sistēmā:

http://nometnes.gov.lv/camps/view/id/1289

Ieskats Saulēni 2012:

http://helios.lv/index.php?lang=1174&p=5592&og=5645&rg=2012 

 Sagatavojies vasarai
12.04.2012

Pārbaudi savas dzimumzīmes

Lasīt vairāk ...


12.01.2012

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2017 (9)   
2016 (19)   
2015 (20)   
2014 (25)   
2013 (25)   
2012 (20)   
2011 (6)